Kalo tek përmbajtja

Si të shikoni futboll në internet?

Për të parë futboll live online, nuk kemi nevojë të shkojmë në faqet e internetit të futbollit konvencional. Vetëm duke shkuar në faqet sportive ne mund të plotësojmë nevojat tona. Por pse rekomandohet? Shume e thjeshte: Transmetimet e ndeshjeve të futbollit në faqet sportive janë besnike ndaj përdoruesve të tyre sepse kjo besnikëri i lejon ata të fitojnë para.

Në këto vende jo vetëm që do të mund të shikoni futboll, por edhe do të jeni në gjendje shikoni tenis në internet, gara e formula 1 dhe MotoGP.

Faqet më të mira për të parë futboll online falas

Ne e dimë vetë se sa e ndërlikuar është ndonjëherë të shikosh futboll falas në internet me një kërkim të shpejtë në internet. Google na ofron shumë opsione dhe kur më në fund gjejmë uebsajtin e përsosur për ne, loja tashmë ka përfunduar.

Për të shmangur këtë problem, këtu është një listë e faqet më të mira për të parë futboll online falas:

» Mama HD

Ky është një nga faqet më të njohura të futbollit për shkak të lehtësisë së përdorimit, shkathtësisë dhe shumëllojshmërisë së opsioneve sportive. Mami HD Soccer është një nga portalet që duhet të keni parasysh nëse ju pëlqen të shikoni sporte drejtpërdrejt.

ngjarje mama hd, sport mama hd

» TV live

Një faqe jo e parëndësishme për të qenë në gjendje shikoni ndeshjet tuaja të preferuara të futbollit në çdo kohë dhe vend vetëm duke pasur në dorë një smartphone ose një PC të lidhur me internetin.

Festa televizive të drejtpërdrejta, TV live futbolli

» E kuqe e drejtpërdrejtë

Edhe pse kjo faqe ka pasur shumë probleme për të drejtat e transmetimit, ajo vazhdon duke konsoliduar lidershipin e saj në futbollin online falas. E kuqe e drejtpërdrejtë vazhdon të përpiqet të jetë një nga referentët e portaleve të futbollit online.

futboll i kuq direkt, shiko futboll në të kuqe të drejtpërdrejtë

» Shtëpia e Tiki Taka

Në këtë faqe mundemi shikoni futboll falas live përmes një shumëllojshmërie të gjerë lidhjesh dhe opsionesh. Në Shtëpia e Tiki Taka ne mund të gjejmë ligat që mund të shihni në këtë faqe interneti janë në thelb më të rëndësishmet në Evropë: spanjisht, italisht, anglisht, frëngjisht dhe gjermanisht.

ngjarjet shtëpia e tiki taka, futbolli shtëpia e tiki taka

» Pirlo TV

Kjo faqe konsiderohet si një nga më të mirat për të parë futboll falas në internet. Mos humbasë ndeshjet më të mira sportive, zbuloni gjithçka për Pirlo TV në analizën tonë.

Pamje e portalit Pirlo TV

» Futboll në TV

Kjo faqe përmban një orarin e plotë të ndeshjeve të ligës, ku do të gjeni ligën Santander, Copa del Rey, Champions League dhe praktikisht të gjitha divizionet e futbollit spanjoll.

futboll ne tv, ndeshje futbolli ne tv

» BatmanStream

Kjo faqe ka sigurisht një emër disi të pazakontë për një faqe interneti futbolli. Megjithatë, BatmanStream do t'ju lejojë të gjeni lidhjet ku mund të shikoni ndeshjet futboll online falas dhe live, pa pasur nevojë të shkarkoni asgjë.

Pamja e portalit të rrjedhës së Batman

» ju intergoles

Ne ju rekomandojmë të hidhni një sy në rishikimin tonë të ju intergoles në mënyrë që të jeni të vetëdijshëm për vendet më të mira ku shijoni sportin tuaj të preferuar.

Pamje e portalit Intergoles

» Sportlimon

Gjeni futbollin më të mirë ndërkombëtar në këtë faqe. Të gjithë ndeshjet e ekipit tuaj të preferuar dhe një larmi e madhe lidhjesh që do të gjeni në këtë Sportlimon.

shikoni sportlemon, kalendar sportlimon, festa sportlimon

» SoccerArg

Konsiderohet si një nga faqet e internetit më të mira të transmetimit sportiv, me kalendar dhe të gjitha llojet e sporteve në dispozicion. Ne analizojmë SoccerArg kështu që ju mund të shikoni futbollin më të mirë falas.

ngjarjet e futbollit, ndeshjet e futbollit

» EliteGol

Ky portal është një nga Referentë për të parë futboll online. Zbuloni çfarë ka të re EliteGol dhe si të mos humbisni një Real Madrid-Barcelona me analizën që ju ofrojmë.

sportet elitegol, kalendari elitegol

Faqet e internetit më të paguara për të parë futboll në internet

» BeinConnect

Kjo faqe disponohet për Smart TV, IOS, Android, PC/Mac, Play Station dhe Chromecast.

shikoni futbollin duke u lidhur, shikoni ndeshjet duke u lidhur

» Movistar Champions League

Kjo faqe ka të bëjë me një kanal me pagesë për të parë Ligën e Kampionëve dhe Ligën Evropiane.

shikoni futbollin e Movistar Champions League, shikoni ndeshjet e ligës së kampionëve të movistar

» Portokalli TV futbolli

Në Orange TV mund të shikoni online të gjithë futbollin që dëshironi në liga të ndryshme dhe përmes planeve të transmetimit.

shiko futboll Portokalli TV futboll, shiko ndeshje tv portokalli futboll

Cila është faqja më e mirë për të parë futboll falas?

Në të gjithë internetin mund të gjejmë faqe të ndryshme ku mund të shikojmë futboll online, por a mund t'i shikoni vërtet ndeshjet pa shkurtime? Më poshtë mbledhim vendet më të mira për të parë futboll në internet falas pa shkurtime. Sepse nuk ka asgjë më të bezdisshme sesa të shikojmë ekipin tonë të preferuar dhe transmetimi fillon të ndalojë, duke shkaktuar dridhje dhe zemërim.

Për të shmangur ato tërheqje, ne kemi përpiluar serverët më të mirë, të cilët shumica ata janë të lirë dhe shpenzojnë pak burime, kështu që ju mund të shikoni të gjitha sportet në internet pa ndërprerje. Si shërbimet falas ashtu edhe ato me pagesë janë bërë mënyra më e mirë për të parë lojën e ekipit tuaj, ose sepse jeni në një vend tjetër ose sepse dëshironi t'i shikoni lojërat drejtpërdrejt nga shtëpia pa dalë nga dhoma juaj e ndenjjes, këto forma të transmetimeve në internet (live në internet) janë më të rekomanduara.

Shumë nga faqet e internetit që mund të gjejmë për të parë ndeshje futbolli nuk kanë cilësinë e nevojshme të imazhit dhe transmetimi ndalon çdo dy herë tre. Përveç kësaj, ata ju mbushin me reklama ose nuk mund t'i gjeni të gjitha lojërat.

Për këtë arsye kemi përpiluar disa faqe ku nuk do të keni një problem të tillë në një kohë të shkurtër që të mund të shikoni futboll nga komoditeti i divanit tuaj në shtëpi.

TOP 5 faqet më të mira për të parë futboll në internet

Këtu keni Top i faqeve më të mira për të parë futboll. Secili ka avantazhet e veta dhe për këtë arsye ju mundeni zgjidhni atë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja në çdo kohë. Këto janë faqet më të rekomanduara për të parë futboll live:

BeIN Lidhu

shikoni futbollin duke u lidhur, shikoni ndeshjet duke u lidhur
Ju mund të gjeni futbollin më të mirë pa u larguar nga shtëpia

Kjo faqe interneti ka një shërbim me tarifë mujore ku mund të abonoheni për të parë futboll live. Shërbimi ka qenë në treg për më pak kohë se të tjerët të të njëjtit stil, por megjithatë ka mundur të vazhdojë me më të mëdhenjtë.

Ajo ka një performancë të mirë dhe mbështetje teknike luksoze, kështu që nuk do të keni asnjë dështim gjatë transmetimeve që po shikoni. Përveç kësaj, e tij paketat e ndeshjeve janë shumë të plota dhe ne do të jemi në gjendje të gjejmë liga nga e gjithë bota.

Një nga avantazhet më të mëdha gjithashtu, është se ka mbështetje për pajisje celulare dhe tableta, kështu që ju mund të merrni futboll me vete kudo.

Midis kanaleve tuaja Ajo ka sa vijon:

 • Bëhuni në Ligë
 • BeIN Sports
 • Gold HD
 • LaLiga 123TV
 • BeIN LaLiga 4K
 • BeIN LaLiga Max

Ne e konsiderojmë këtë një nga opsionet më të mira të pagesës nëse nuk duam të humbasim asnjë lojë të ekipit tonë të preferuar në të gjitha garat.

E kuqe e drejtpërdrejtë

futboll i kuq direkt, shiko futboll në të kuqe të drejtpërdrejtë
Çfarë lojërash mund të shohim në Roja Directa?

Ky portal live futbolli është një nga më të njohurit për të parë ndeshjet falas. Pavarësisht se funksionon prej shumë vitesh, ajo ka ndryshuar vazhdimisht domenin e saj.

Në këtë faqe mund të gjeni të gjitha ndeshjet e futbollit të ligat më të mira në botë, përveç shikimit të disiplinave të tjera sportive si tenisi, basketbolli apo sportet motorike.

Nëse dëshironi të dini më shumë rreth Roja Directa, ju rekomandojmë të hidhni një sy në faqen tonë Analizë e plotë.

Movistar

shikoni futbollin e Movistar Champions League, shikoni ndeshjet e ligës së kampionëve të movistar
Ju keni të gjithë futbollin në Movistar

I konsideruar nga shumë si shërbimi më i mirë për të parë futboll pa komplikime të disponueshmërisë, është padyshim një opsion që duhet marrë parasysh. Ka vite që është në treg dhe vazhdon të jetë një prej tyre opsione më të plota dhe më të mira për të parë futboll në internet pa shkurtime. 

I disponueshëm në një shërbim pagese mujore, Movistar ofron një shërbim të shkëlqyeshëm shumëllojshmëri ndeshjesh dhe ligash dhe garash të ndryshme nga e gjithë bota. Nga faqja e saj e internetit mund të regjistroheni dhe të kontraktoni shërbimet e saj për të qenë në gjendje të shijoni të gjithë futbollin e saj

Në mes kanalet në dispozicion që Movistar ofron në shërbimin e tij përfshijnë sa vijon:

 • La Liga Santander, me ndeshjen e mrekullueshme të përfshirë dhe ndeshjet e tjera të ditës
 • Kupa e plotë e Mbretit
 • UEFA Champions League dhe UEFA Europa League
 • Gjithë LaLiga 123
 • Ligat ndërkombëtare të nivelit më të lartë si Premier League, Bundesliga, Calcio dhe shumë të tjera

Përroi i Batmanit

Pamja e portalit të rrjedhës së Batman
Gjeni ndeshjen e ekipit tuaj të preferuar në Batman Stream

Ky portal falas i futbollit live është një nga opsionet më të mira atje. Me më shumë se 30 kanale për të parë futboll nga të gjitha ligat e botës, përveç ndeshjeve të ditës, ne mund të gjejmë orë sportive çdo ditë. Eshte nje Uebfaqe shumë e qëndrueshme dhe e përgjegjshme ku mund të shikoni futboll falas dhe sporte të tjera nga kompjuteri, celulari ose tableti juaj pa probleme.

Ka reklama dhe mund t'ju duhet të prisni disa sekonda para se të filloni të shikoni ndeshjen e përzgjedhur, por pasi të ketë kaluar reklama, mund ta shijoni transmetimin falas dhe pa ndërprerje.

Nëse doni të dini më shumë për këtë portal për të parë futboll keni tonën Rishikimi i plotë në linkun e mëposhtëm.

EliteGol

sportet elitegol, kalendari elitegol
A jeni gati të zbuloni të gjitha sportet që mund të shikoni në Elitegol?

Ky portal ka përmbajtje online, të drejtpërdrejta dhe të shtyra nga të gjitha ligat në botë. Ju mund t'i shikoni ndeshjet e futbollit drejtpërdrejt ose të regjistruara dhe t'i merrni ato në çdo kohë që të mos humbisni asnjë minutë.

Ka një numër të madh kanalesh për të shijuar ndeshje futbolli online falas. A është kështu në dispozicion të gjitha ligat dhe kupat më të rëndësishme në botë dhe kur mbahen Kupat e Botës ose Kampionatet Evropiane, ju gjithashtu mund të shijoni ndeshjet e tyre.

Këtu është rishikimi ynë i plotë në lidhje me këtë portal për të parë futboll falas.

Përfundime për të parë Soccer Online pa shkurtime

Pavarësisht se ku jeni, nëse ajo që kërkoni është shijoni kompjuterin tuaj në çdo kohë të ditës, Ju do të mund ta bëni këtë në të gjitha faqet e internetit të këtij Top.

Falë kësaj ju do të jeni në gjendje të shijoni online, drejtpërdrejt dhe pa të gjitha sportet pa shkurtime. Këto faqe interneti përditësohen çdo ditë dhe ju ofrojnë përmbajtje të përditësuar në mënyrë që të gjeni atë që kërkoni në çdo kohë.

Ju kujtojmë se kjo listë është vetëm informative në mënyrë që të mësoni për shërbimet e ofruara.

Rekomandime dhe paralajmërime për të parë futboll në internet

 • Me siguri e dini, por është e përshtatshme të insistoni në të: nëse nuk keni një lidhje të mirë, çdo lojë do të jetë një dhimbje koke.
 • Përgatitni ndeshjen tuaj në internet me pak kohë. Me këtë nënkuptojmë që ju nuk e lini transmetimin për minutën e fundit, por testoni platformën tuaj paraprakisht.
 • Disa faqe interneti falas ofrojnë një nivel cilësie më të ulët se opsionet me pagesë, përveç përdorimit të tepërt të reklamave.
 • Kërkoni opsionin më të mirë pak më parë dhe qëndroni me të nëse është e mundur.

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente (2)

Faleminderit për informacionin. Kontribut i madh i kësaj faqeje interneti. pershendetje!

përgjigje

Kontributi është i madh. Merrni një përshëndetje të përzemërt.

përgjigje

Mënyrat për të parë futboll në internet

error: Mos bëni thashetheme!